Náš příběh

Příběh NatureSecret začal úplně jednoduše – láskou k přírodě. Příroda spolu se svými produkty má neuvěřitelně silné účinky na zdraví člověka, pozitivně ale ovlivňuje také naše emoce. Příroda nám mnohokrát pomohla překonat těžké chvíle, dodat energii i dobrou náladu a je naším neustálým pomocníkem i nejlepším přítelem. Voňavou a léčivou přírodu bychom vám rádi přinesli až k vám domů a zpříjemnili vám den díky aromatickým koupelím s našimi mýdly a solemi.

„Vše, co je podle přírody, je hodno úcty.“

Marcus Tullius Cicero

Příroda je naším koníčkem

Spojení s přírodou má pro nás velký smysl a velmi rádi využíváme jejích blahodárných účinků pro zdraví a krásu těla. Přírodní produkty se v době civilizačních chorob, stresu a kosmetiky vyrobené chemickými postupy navíc těší velké popularitě. Jedná se o sortiment, který je pro příjemné chvíle i zdravou očistu těla využitelný po celý rok.

Naše mýdla a soli vyrábíme zcela na přírodní bázi a našima vlastníma rukama. Velký důraz klademe zejména na kvalitu našich produktů. Dlouhodobě spolupracujeme s předním dodavatelem přírodních surovin ve světě. Díky tomu vám můžeme nabídnout jen to nejlepší, co příroda v oblasti aromatických koupelí nabízí. >> odkaz na článek

Nechte si hýčkat své tělo i pocity

Aromatické koupele s přírodními mýdly a solemi s vonnými esencemi bylin patří k nejpříjemnějším a zároveň nejléčivějším způsobům péče o tělo. Jejich relaxační a uklidňující účinek pozitivně působí na pokožku, vonné složky mýdel a solí přispívají zároveň vaší duševní pohodě – pomohou zlepšit vaši náladu, zklidnit mysl, utřídit myšlenky a nasbírat potřebnou energii.

Na našem e-shopu si můžete vybrat z více než 200 mýdel, solí i setů, které díky svým uklidňujícím, hydratačním i léčivým vlastnostem pomohou šetrně pečovat o vaše tělo a pokožku. Aromatické koupele s našimi mýdly a solemi jsou vhodné pro každou věkovou skupinu, ženy, muže i děti.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím